Kontakt
ALFA1 s.r.o.
  Na Skalce 843
  252 19   Rudná
  tel.: +420 723 328 249
 
 Dopravu zajišťuje
Česká pošta - Balíkovna
Česká pošta
Zásilkovna
DPD
 Newsletter
krátky popis banneru
7/10
 Události
 Kalkulačka měn
 Doporučte nás
 • Podělte se o pozitivní zkušenost z naší spolupráce a doporučte nás Vašim známým a přátelům:
 Platby
MaestroBankovní převod
QR code

Zaslání objednaného zboží

 • Přidáno: 19.04.2020   |   322 čtení / zobrazení

Zaslání zboží přímo na adresu v ČR - systém na udanou ADRESU - KURÝREM

doručení zboží přímo na adresu udanou v objednávce kurýrní službou (obvykle, ale ne vždy DPD)

 • NA udanou ADRESU v ČR - KURÝREM, plat předem: doprava 59,- Kč  při odběru od 4000,- Kč,
 • NA udanou ADRESU v ČR - KURÝREM, plat předem: doprava 148,- Kč  při odběru od 599,- do 3999,- Kč,
 • NA udanou ADRESU v ČR - KURÝREM, na dobírku: doprava + doběrečné 119,- Kč  při odběru od 4000,- Kč,
 • NA udanou ADRESU v ČR - KURÝREM, na dobírku: doprava + doběrečné 188,- Kč  při odběru od 599,- do 3999,- Kč,

Zaslání zboží po ČR prostřednictvím přepravní služby Balíkovna.cz

 • doručení zboží je zajištěno do výdejního místa Balíkovna.cz nebo na výdejním místě ČESKÉ POŠTY. V současné době se v každém větším českém městě nachází obvykle již několik výdejních míst.
 • Cena dopravy činí 65,- Kč při platbě předem na náš účet a 85,- Kč při dobírkové platbě. V současné době jsou tyto sazby nejvýhodnější pro zajištění dopravy!

Zaslání zboží po ČR prostřednictvím přepravní služby Zásilkovna.cz

 • doručení zboží je zajištěno do výdejního místa Zásilkovna.cz. V současné době se v každém větším českém městě nachází obvykle již několik výdejních míst přepravní služby Zásilkovna.cz, výdejní místa najdete i v mnoha menších obcích ČR. Aktuální seznam výdejních míst zjistíte i na našich www-stránkách pod záložkou Doprava.
 • sazba za doručení je výhodná a při hodnotě objednávky od Kč 600,- činí při platbě předem Kč 88,- (včetně DPH), v případě zaslání na dobírku Kč 110,- (včetně DPH). Platba dobírky je možná pouze v hotovosti!!
 • U objednávek nad Kč 4'000,- je při platbě předem dopravné zdarma. Doběrečné/platba v hotovosti činí 35,- Kč.
 • sazba za doručení a balné při platbě předem a při hodnotě objednávky do Kč 599,- činí Kč 158,- (včetně DPH).
 • o průběhu dopravy a doručení na výběrové místo je odběratel průběžně informován zasíláním SMS nebo e-mailů.

Zaslání zboží po ČR prostřednictvím přepravní služby České pošty

 • doručení kamkoliv po ČR
 • rychlé a kvalitní doručení následující pracovní den po tom, co zboží odešleme službou České pošty, s.p.  službou "Balík na Poštu"

sazba poštovného u zásilek s hodnotou zboží od Kč 600,- činí při platbě předem Kč 139,- (včetně DPH), v případě zaslání na dobírku Kč 186,- (včetně DPH) .
Poštovné u objednávek nad Kč 4'000,- prostřednictvím
České pošty při platbě předem je zdarma, u objednávek na dobírku činí sazba doběrečného Kč 62,- (včetně DPH)

 • okamžitý přehled o zásilce pomocí služby Track&Trace, kde po zadání unikátního kódu můžete vidět, kde zrovna se vaše zásilka nachází
 • na přání můžeme zajistit zaslání objednaného zboží prostřednictvím České pošty s.p. jako "Balík Na poštu". Sazba poštovného při platbě předem činí Kč 109,- při dodávce na dobírku 163,- Kč u zásilek s hodnotou zboží od Kč 600,-. Kupující nám musí e-mailem sdělit, na kterou pobočku České pošty, včetně PSČ, si přeje "Balík Na poštu" odeslat.
 • sazba poštovného činí a balného u objednávek v hodnotě do Kč 599,- při platbě předem, balík na poštu Kč 169,- (včetně DPH).
 • v případě požadavku zaslání objednaného zboží prostřednictvím České pošty, s.p. na dobírku je sazba poštovného zvýšena o příslušný poplatek účtovaný dopravcem za tuto službu.

Vyřízení objednávky
Vyřízením objednávky se rozumí příprava zásilky (zabalení a vystavení prodejních dokladů) a její předání přepravci. Vyřízení probíhá okamžitě po přijetí objednávky v případě volby dopravy na dobírku a v případě volby dopravy "Balík Do ruky" po přijetí platby na našem účtu, obvykle v den následující dni objednání/platby. Maximální doba na vyřízení objednávky je stanovena na 4 pracovní dny od přijetí a potvrzení objednávky/platby. V případě, že by uvedený termín nebylo možno dostát, neprodleně po zjištění této skutečnosti zákazníka informujeme emailem.
O každém vyřízení objednávky a jejím přijetím k přepravě jste informováni přepravcem.

Vlastnické právo přechází na kupujícího okamžikem převzetí zboží, jedinou podmínkou je úplné zaplacení kupní ceny.

Balné je zdarma u objednávek s hodnotou zboží od 600,- Kč. U objednávek s hodnotou zboží do 599,- Kč je vzhledem ke zvýšeným proporcionálním nákladům spojených s přípravou těchto objednávek připočteno balné ve výši 60,- Kč. Tato částka je automaticky započtena do výsledné částky za odeslání a dopravu objednaného zboží v procesu tvorby objednávky.

Veškeré zásilky, které zákazník přebírá, doporučujeme ještě v přítomnosti řidiče přepravní služby České pošty prohlédnout z hlediska neporušení či nerozlepení obalů, nerozříznutí originálních pásek a přelepek. V případě porušení je potřeba zásilku ihned rozbalit a zkontrolovat úplnost obsahu. Vhodné je také věnovat pozornost skutečnosti, zda souhlasí počet dodaných zásilek. Je nutno potvrdit podpisem převzetí pouze skutečného počtu dodaných zásilek. V případě zjištěného poškození či neúplnosti zásilky je třeba na místě sepsat škodní protokol o charakteru a rozsahu vzniklé škody nebo soupisu zboží, které v zásilce chybí, nebo vzhledem k povaze poškození zásilku odmítnout převzít a vrátit zpět naší společnosti s uvedením důvodu na přepravním listu dopravce.

Pozn. obchodu: vzhledem k četným a častým změnám tarifů přepravného, ke kterým u přepravců dochází se omlouváme, že nemůžeme vždy zaručit, že námi uváděné sazby jsou zcela aktuální. Za to se Vám na tomto místě velmi omlouváme a žádáme Vás, abyste nás v případě Vámi zjištěné nesrovnalosti kontaktovali e-mailem. Abychom spolu zjištěnou nesrovnalost co nejrychleji odstramili. Děkujeme předem.

  Momentálně není k dispozici žádný komentář

  Přidat komentář