Kontakt
ALFA1 s.r.o.
  Na Skalce 843
  252 19   Rudná
  tel.: +420 723 328 249
 
 Dopravu zajišťuje
Česká pošta - Balíkovna
Česká pošta
Zásilkovna
DPD
 Newsletter
krátky popis banneru
 Novinky

Spuštění našeho nového portálu.


Editovat nebo přidávat více novinek můžete v sekci Moduly v modulu Novinky.

 Události
 Kalkulačka měn
 Doporučte nás
  • Podělte se o pozitivní zkušenost z naší spolupráce a doporučte nás Vašim známým a přátelům:
 Platby
MaestroBankovní převod

Doprava

Zaslání objednaného zboží

Zaslání zboží přímo na adresu v ČR - systém na udanou ADRESU - KURÝREM

doručení zboží přímo na adresu udanou v objednávce kurýrní službou (obvykle, ale ne vždy DPD)

NA udanou ADRESU v ČR - KURÝREM, plat předem: doprava 59,- Kč při odběru od 4000,- Kč,
NA udanou ADRESU v ČR - KURÝREM, plat předem: doprava 148,- Kč při odběru od 399,- do 3999,- Kč,
NA udanou ADRESU v ČR - KURÝREM, na dobírku: doprava + doběrečné 119,- Kč při odběru od 4000,- Kč,
NA udanou ADRESU v ČR - KURÝREM, na dobírku: doprava + doběrečné 188,- Kč při odběru od 399,- do 3999,- Kč,

Zaslání zboží po ČR prostřednictvím přepravní služby Zásilkovna.cz

doručení zboží je zajištěno do výdejního místa Zásilkovna.cz. V současné době se v každém větším českém městě nachází obvykle již několik výdejních míst přepravní služby Zásilkovna.cz, výdejní místa najdete i v mnoha menších obcích ČR. Aktuální seznam výdejních míst zjistíte i na našich www-stránkách pod záložkou Doprava.
sazba za doručení je velmi výhodná a při hodnotě objednávky od Kč 400,- činí při platbě předem Kč 79,- (včetně DPH), v případě zaslání na dobírku Kč 100,- (včetně DPH).
U objednávek nad Kč 4'000,- je při platbě předem dopravné zdarma. Doběrečné činí 35,- Kč.
sazba za doručení a balné při hodnotě objednávky do Kč 339,- činí Kč 128,- (včetně DPH), v případě zaslání na dobírku Kč 145,- (včetně DPH).
o průběhu dopravy a doručení na výběrové místo je odběratel průběžně informován zasíláním SMS nebo e-mailů.

Zaslání zboží po ČR prostřednictvím přepravní služby České pošty

doručení kamkoliv po ČR
rychlé a kvalitní doručení následující pracovní den po tom, co zboží odešleme službou České pošty, s.p. "Balík Do ruky"

sazba poštovného u zásilek s hodnotou zboží od Kč 400,- činí při platbě předem Kč 139,- (včetně DPH), v případě zaslání na dobírku Kč 186,- (včetně DPH) .
Poštovné u objednávek nad Kč 4'000,- prostřednictvím České pošty při platbě předem je zdarma, u objednávek na dobírku činí sazba doběrečného Kč 62,- (včetně DPH).

sazba poštovného činí a balného u objednávek v hodnotě do Kč 399,- při platbě předem, balík do ruky Kč 189,- (včetně DPH), v případě zaslání na dobírku, balík do ruky Kč 246,-.
řidič pošty doveze zboží až na Vámi udanou adresu
pokud se pokus o dodání nepovede, bude vaše zásilka uložená na vaší obvyklé dodací poště po dobu 14 dní, během nichž si jí budete moci vyzvednout
okamžitý přehled o zásilce pomocí služby Track&Trace, kde po zadání unikátního kódu můžete vidět, kde zrovna se vaše zásilka nachází
na přání můžeme zajistit zaslání objednaného zboží prostřednictvím České pošty s.p. jako "Balík Na poštu". Sazba poštovného při platbě předem činí Kč 109,- při dodávce na dobírku 163,- Kč u zásilek s hodnotou zboží od Kč 400,-. Kupující nám musí e-mailem sdělit, na kterou pobočku České pošty, včetně PSČ, si přeje "Balík Na poštu" odeslat.
sazba poštovného činí a balného u objednávek v hodnotě do Kč 399,- při platbě předem, balík na poštu Kč 166,- (včetně DPH), v případě zaslání na dobírku, balík na poštu Kč 223,- (včetně DPH).
v příladě požadavku zaslání objednaného zboží prostřednictvím České pošty, s.p. na dobírku je sazba poštovného zvýšena o příslušný poplatek účtovaný dopravcem za tuto službu.

Vyřízení objednávky
Vyřízením objednávky se rozumí příprava zásilky (zabalení a vystavení prodejních dokladů) a její předání k přepravě Českou poštou. Vyřízení probíhá okamžitě po přijetí objednávky v případě volby dopravy na dobírku a v případě volby dopravy "Balík Do ruky" po přijetí platby na našem účtu, obvykle v den následující dni objednání/platby. Maximální doba na vyřízení objednávky je stanovena na 3 pracovní dny od přijetí a potvrzení objednávky/platby. V případě, že by uvedený termín nebylo možno dostát, neprodleně po zjištění této skutečnosti zákazníka informujeme emailem.
O každém vyřízení objednávky a jejím předání k přepravě či na osobní odběr jste informováni emailem.

Vlastnické právo přechází na kupujícího okamžikem převzetí zboží, jedinou podmínkou je úplné zaplacení kupní ceny.

Balné je zdarma u objednávek s hodnotou zboží od 400,- Kč. U objednávek s hodnotou zboží do 399,- Kč je vzhledem ke zvýšeným proporcionálním nákladům spojených s přípravou těchto objednávek připočteno balné ve výši 60,- Kč. Tato částka je automaticky započtena do výsledné částky za odeslání a dopravu objednaného zboží v procesu tvorby objednávky.

Veškeré zásilky, které zákazník přebírá, doporučujeme ještě v přítomnosti řidiče přepravní služby České pošty prohlédnout z hlediska neporušení či nerozlepení obalů, nerozříznutí originálních pásek a přelepek. V případě porušení je potřeba zásilku ihned rozbalit a zkontrolovat úplnost obsahu. Vhodné je také věnovat pozornost skutečnosti, zda souhlasí počet dodaných zásilek. Je nutno potvrdit podpisem převzetí pouze skutečného počtu dodaných zásilek. V případě zjištěného poškození či neúplnosti zásilky je třeba na místě sepsat škodní protokol o charakteru a rozsahu vzniklé škody nebo soupisu zboží, které v zásilce chybí, nebo vzhledem k povaze poškození zásilku odmítnout převzít a vrátit zpět naší společnosti s uvedením důvodu na přepravním listu dopravce.
zobrazit celý článek...