Události
 Kalkulačka měn
 Doporučte nás
  • Podělte se o pozitivní zkušenost z naší spolupráce a doporučte nás Vašim známým a přátelům:
 Platby
MaestroBankovní převod

NASARA® Tejpy s Turmalínem - 5cm x 5m

Kineziologické tejpy s turmalínem od jihokorejské společnosti NASARA. Tejpy NASARA jsou jedny ze 3 nejrozšířenějších tejpů na světovém trhu a  nyní jsou nabízíny také v provedení s turmalínem. Tejpy s turmalínem dosahují obvykle vyššího účinku svalové regenerace.

Nosný materiál tejpu s turmalínem je jako u standardních tejpů tvořen více než z 94 % bavlny a 4 % lycry s horní příměsí jemného prášku vyráběného z turmalínových kamenů. Tejpovací pásky jsou po délce elastické s roztažitelností přibližně až o 150 -160% (v příčném směru téměř vůbec).

Turmalínový prášek je velmi jemně rozemletý polodrahokam, který je přidávám do horní stykové plochy lepidla. Tento polodrahokamový prášek tlumí bolest svalů, čistí krev, uklidňuje nervy, zvyšuje aktivitu buněk, sterilizuje a celkově urychluje regeneraci. Tejpy s turmalínem mají navíc zvýšenou přilnavost ke kůži.

Pokud jde o provedení, tloušťku a hmotnost, jsou pásky srovnatelné s kůží. Jedná se o 
velmi pružný tejp a může být (i ve sprše) nošen bez problémů po dobu několika dnů.

Akrylátové lepidlo je vlnovitě nanesené, což napomáhá pokožce dýchat a toto lepidlo je termoplastické (tzn., že při ohřátí se natáhne a při ochlazení krátí) a má vynikající přilnavost.

Tejpy jsou prodyšné, voděodolné a snadno se dají sloupnout po léčebné aplikaci.
Nabízíme je v 6 různých barvách.

Popisy aplikace tejpů, četné příklady a postupy naleznete v odborné literatuře, na našich internetových stránkách i v četných návodech na internetu,  které kineziologické tejpování popisují.
Příklady barevného provedení tejpů (dle energie barev):
- růžové a červené a teplé barvy v závislosti na barvě energetiky podporuje lepší krevní cirkulaci - energie je posilována
- modrá jako chladná barva má uklidňující, ochlazující, relaxační vliv a proto uvolňuje natažené svaly- energie je tlumena
- béžová je tělová barva, tudíž má neutrální vliv
- zelená je vyrovnávající a podporuje hojení, pro získání síly a podporu regenerace
- žlutá a oranžová jsou pozitivní barvy a zlepšují náladu
- bílá a černá působí neutrálně